Ideál krásy

29. května 2012 v 15:57 | Kate |  Témata
Ano, založila jsem novou rubriku pod názvem témata.. Nevěděla jsem jaki ji nazvat a napadlo mě témata, to jakože do ní budu psát články na různá témata. První článek přité příležitosti je pod názvem ideál krásy.

Kdo ví co je to vůbec ideál krásy? Jak vypadá ideální holka, kluk? Každý má ideál krásy trošku jiný.
Napadlo mě několik skupinek ideálů krásy. Zkusím je teď trošku rozepsat.

1)Ideál krásy pro pány
Ano nejspíš každý kluk/chlap/ si představuje ideální ženskou s hóódně velmýma prsama, hezkým obličejem a nejlépe štíhlou ale né vyhublou postavou. Ale nejpíš je to věc vkusu, jelikož nejsem chlap nemůžu posoudit. Hodně klukům se ale líbí ženské které nejsou extrémě vyhublé ale jsou zkráka trošku oplácané. Občas si říkám co na nich vidí.
2)Ideál krásy pro PRO ANA Girls
Jistě nejspíš každá která máme Pro Ana blog víme jaký je náš ideál :-) Být hubené, bidět své kosti v zrcadle. Některým lidem připadá nemyslitelné a naprosto proti zdravému rozumu mít takovýto ideál krásy ale co vždyť my také nevykládáme na potkání tlustým lidem jak vypadají a přitom obezita je podle mě také nemoc ale nebudu taky obhajovat anorektičky, o tom tento článek není.
3)Průměrná dospělá žena
Ano, ano dospělé ženy (myslím tím ty které už mají po 30-ce) vykládají že je to naprosto odporné být vychrtlá, že by takopvé nikdy nechtěly být, to že raději budou trochu silnější. Upřímně? Moc jim to teda nevěřím, kdo by nechtěl být štíhlý a líbit se všem chlapům a koukat jak ti ostatní ženské závidí. Většinou takováto žena když sní zákusek prohlásí: "tak a od teď nežeru" vydrží to přes večeři a na noc jde vyrabovat ledničku.

Tento článek je napsaný tak jak to cítím já takže prosím žádné připitomělé komentáře ;)
Jaký je váš ideál krásy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik je podle vás ideální váha?

40-45 Kg 9.7% (109)
45-50 Kg 14.4% (162)
50-55 Kg 33.5% (378)
55-60 Kg 25.8% (291)
Více než 60 Kg 16.6% (187)

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 29. května 2012 v 16:04 | Reagovat

:-) Každý má jiný názor, vyžraný lidi i vychrtlý jsou nemocný! Tlustý lidi neumí přestat žrát a anorektičky maj vypatlanou palici a potřebovali by pořádně natřískat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama