Duben 2012

4. cíl

25. dubna 2012 v 8:23 | Kate |  Yo soy
Ano ano jsem tááák ráda. Před chvíli jsem si stoupla na váhu a tam bylo to číslo 57! Několikrát jsem se přvažovala jestli jsem se nespletla ale opravdu 57! Čtyři kila dole čtyři ještě zbývají tak se dá říct že jsem vlastně v půlce ale já si tak vůbec nepřipadám, myslím že když budu u cíle že si dám jkeště nějaké protže mi to nestačí ... ale do cíle je ještě daleko.
Tumblr_lv8jl2cegy1qipu41o1_400_large

Nakonec ještě jedno thinspo :-) Ať se nám to lépe hubne!

Alyssa

25. dubna 2012 v 7:57 | Kate
Zdravím, toto nemá být nějaký spešl článek ale jenom jsem narazila na fotku Alyssy Milano, hrála v čarodějkách Phoebe, která se mi strašně líbí tak ji sem jenom přidám :-)
Dá se to brát i jako thinspo.. je to fotka Alyssy kde je ještě hodně mladá a hubená :D :-) tím rozhodně nechci říct že by teď byla tlustá!
Tumblr_lvortinoh51r3gb6ao1_500_large

Before&After 1

23. dubna 2012 v 15:48 | Kate |  Before and After
Ahoj, myslím že tyto slečny/paní jsou tou pravou inspirací, ony to dokázaly, tak proč bychom to nemohly zvládnout my? :-)
Tumblr_lii00ixsqo1qfu86ho1_400_large

Tumblr_lokuamzb5z1qmtgrzo1_500_largeYoanna House

19. dubna 2012 v 14:09 | Kate |  Modelky
Zdravím, přináším článek o Yoanně House. Našla jsem živitopis takže komu se nechce číst může kouknout jenom na obrázky protože Yoanna je krásná a úžasná modleku. Moje největší inspirace :-)


POP Pilates+deníček

16. dubna 2012 v 18:45 | Kate |  Cvičení
Zdravím všechny :-) Tento článek zařadím mezi cvičení i když bude obsahovat i můj "zápisek".
Takže nejdřive chci říctz že se cítím naprosto skvěle! Včera ani dneska žádná sladkost :-) dokonce na ně nemám ani chuť, doufám že jsem tu krizi už překonala :-) Právě teď jsem docvičila, cvičila jsem POP pilates, hodím sem i odkazy na videa na youtubku podle kterých jsem cvičila. Chtěla jsem dneska zvlánout všechny ale fakt se to nedá některé ty cviky jsou fakt zabijácké :D Tak se mějte a určitě je vyzkoušejte :-)

Zdroj: effy.blog.cz

Flat Abs Routine - pro ploché břicho
Weight Loss - pro hubnutí
Intensive Abs - intezivní - břicho
Super Butt - zadek
Slim Waist - pro úzký pas
Videa navíc můžete najít na : blogilates.com
530793_272100212870039_185071568239571_631746_540924702_n_large

I am fat and ugly!

12. dubna 2012 v 18:02 | Kate |  Yo soy
Takto nějak se cítím:
Tumblr_m17mumtvaz1rn2pkqo1_500_large

IDIOT!

11. dubna 2012 v 17:14 | Kate |  Yo soy
No myslím že tento článek ani nepotřebuje nadpis, je to hrůza, opravdu nemám žádnou výdrž? Jen co se objeví někde sladké musím ho okamžitě sežrat? Léto se blíží a já nevidím žádné rozdíly. Musím se do tho opřít vím že to tu už bylo několikrát ale tentokrát to myslím vážně!
Mv5botkzmjg5nduzof5bml5banbnxkftztcwnjywnzi0mw_._v1._sx640_sy426__large

Moje největší thinspo! Yoanna House ♥ Nejdokonalejší!

Zelený čaj

2. dubna 2012 v 14:35 | Kate |  Food&Drinks
Látka obsažená v zeleném čaji chrání před obezitou - alespoň to naznačují pokusy s myšmi. Tříslovina nesoucí odborné označení epigalokatechingalát u myší úspěšně omezovala vytváření tuku, informoval Německý ústav pro výzkum výživy v Postupimi. Tento účinek prý však není vyvolán snížením chuti k jídlu, ale omezením procesu trávení ve střevech a zvýšeným spalováním tuků.
Aby se vyloučil účinek jiných látek obsažených v zeleném čaji, používal se při pokusech extrakt, který z 94 procent tvořil epigalokatechingalát, jenž se běžně označuje zkratkou EGCG. Pokusné myši dostávaly po čtyři týdny tuto látku v různé koncentraci a současně jim bylo podáváno krmivo bohaté na tuky. Po 29 dnech měly pokusné myši výrazně nižší váhu než myši, které do pokusu zahrnuty nebyly.

Susanne Klausová z postupimského ústavu upozornila, že zelený čaj obsahuje velké množství látek, které snižují krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi. Je jim dokonce připisován jistý ochranný účinek proti rakovině. Kromě toho podle Klausové řada studií provedených v Asii dokládá, že tyto látky mají jistý vliv na snižování váhy. Tento účinek prý vyvolá konzumace čtyř nebo pěti šálků zeleného čaje denně.
Latinský název camellia sinensis. Je dobrý proti infekci, alergiím, volným kyslíkovým radikálům i na podporu hubnutí.
Účinky:

1) Antioxidant
Zelený čaj je bohatý zdroj antioxidačních polyfenolů, jako epigallokatechinu a kyseliny gallové. Navíc zvyšuje aktivitu glutathion peroxidasy a dalších antioxidačních enzymů v tenkém střevě, játrech a plicích.

2) Antimikrobiální účinek
Zelený čaj silně působí proti škodlivým bakteriím a virům, přímým vlivem katechinů a nepřímo přes zvýšení hladiny glutathion peroxidasy.

3) Antialergenní účinek
Rozličné flavonoidy nalezené v zeleném čaji prokazují schopnost tlumit vzestup hladiny histaminu, který je hlavním mediátorem při alergických reakcích.

4) Thermogenní účinek
Zelený čaj obsahuje složky jako theofylin a kofein, které zvyšují metabolismus tuků.

Vhodné aplikace zeleného čaje:
  • Ochrana proti volným kyslíkovým radikálům
  • Bakteriální infekce
  • Virové infekce
  • Alergie
  • Hubnutí

    Kontraindikace a interakce:
    Lidé extrémně citliví na kofein by se měli vyhýbat zelenému čaji, pokud není zbaven kofeinu. Bezkofeinový zelený čaj má též výše popsané vlastnosti až na to, že nezvyšuje metabolismus tuků. Lidé užívající MAO inhibitory a antikoagulanty by měli užívání konzultovat s lékařem.