Březen 2012

3. cíl

29. března 2012 v 17:46 | Kate |  Yo soy
Ano ano je to dřina ale vyplácí se mi to :) Jsem u třetího cíle a moje váha je 58 Kg! Konečně začínám vidět rozdíly :) Nejím sladké ale pouze ovoce, přišla jsem totiž na to že kdybych si odepírala i ovoce dostala bych vlčí hlad snědla tunu sladkého jako cca. před dvěmi týdny. Cvičení je sice náročné ale bez něja by to nešlo :) A navíc mě i hrozně baví. Huběńulky se mi líbí pořád i když teď toužím víc po krásně vypracované postavě.. prot to cvičení :) Léto se blíží ale vždy když mám po cvičení a cítím jak mě bolí břišní svaly mám pocit že to do toho léta prostě musím dát :) Přeji vám ať se vám daří tak jako mě!
Tumblr_lmc092ovpu1qe11dko1_500_large

Sama

26. března 2012 v 18:02 | Kate |  Yo soy
Mám příšerný pocit že jsem sama. nemám žádnou kamarádku se kterou bych se mohls odělit o své hubnutí. Ty moje by to nepochopily. navíc mám pocit že maminka začíná něco tušit. Navíéc nikdo nečte ani moje články takže blog už beru spíš jako takový svůj deníček. naví se mi v poseldní době vůbec nedaří a ještě k tomu je m zima. No nic nemám dneska náladu na nějaké velké psaní takže končím, možná sem hodím ještě nějaké thinsky. takže jestli to někdo bude číst tak papa :D

Megan Fox

25. března 2012 v 18:00 | Kate
Máte rády Megan? Já ji absolutně zbožuju je nádherná, štíhlá prostě úžasná! Někteří lidi ji odsuzují za to žě má prý nějaké plastiky a co? Může jim to být jedno a naíc dělá něco proto aby byla se sebou spokojená!


American style

25. března 2012 v 17:43 | Kate |  I LIKE ♥
Líbí se mi věci s motivem americké vlajky ale většina z nich je na hubenou postavu takže jednou...YEAAAAAH!

23. března 2012 v 14:29 | Kate |  Yo soy
Ano ano ano! Dneska ráno jsem hupsla na vánhu a tam bylo 59!! 59! Chápete?Už žádných 60 ale 59! Jsem neskutečně ráda a to jsem byla ještě najezená a oblečená takže se cítím naprosto skvělě. Pořád nejím sladkosti i když musím přiznat neustálé chuťě na jídlo ale zvládám to jetšě jsem ani jednou nepodlehla za tento týden, takže když už jsem to vydržela tak už to vydržím vždycky! Ano, taky se vám daří tak skvělě jako mě?

Inspirace

21. března 2012 v 16:53 | Kate
Tady nějaká ta inspirace :) BEFORE AND AFTER
neskutečný obdiv ♥Piercing

21. března 2012 v 16:45 | Kate |  Yo soy
Zdrvím všechny :) Za chvíli se pustím do cvičení, mám naplanované dvě hodinky. Je to šílené ale léto se blíží a s takovým temepem jakým jsem se posunovala do posud bych se k memu snu nepřiblížila nikdy. Jím pouze zdsvé jílda takže jsem se svým jidelňákem teď naprosto spokojená :)) Včera mi nevyšel na cvičení čas tak jsem si dala aspoň zumbu podle netu.
Ale teď už k článku. Piercing, nenmám moc ráda piercingy ale v obočí ten je prostě Mmmm ♥ Jelikož by mi ho rodiče nikdy nedovolili budu si muset počkat do 18- ti :D :(
Není to dokonalé?

Selhání?

19. března 2012 v 17:25 | Kte |  Yo soy
Ano, je to tak celý minulý týden jsem úspěšně nejedla sladké a nezdravé jídla ale včera, naskytne se jeden malý problém a já sežeru vše co vidím. Ale dokázala jsem si že když se chce tak to jde, takže budu to brát jako že mnulý týden byl takový tesotvací a tento týden je to už naostro. Žádné SLADKÉ nebo TUČNÉ a NEZDRAVÉ věci. hezky jenom zeleninka a ovoce ale to v menší míře, přece jen je v něm cukr. Dneska jsem si dala 30 min. rotoped + posilování břicha, boků. Moje stávající váha je 60 Kg. ale kala jsem si za úkol do konce března dát to na min. 59! Zítra to stejné posilko jak dneska plus přidám posilování zadku a noh. Možná ještě kalanetika.

Držte mi palce tak já je držím vám všem, co se potákáte s váhou jako já!

Přidávám jedno thinspo:
Vybrala jsem toto protže ta první postava mi připomíná tu mou takže kdybych po hubnutí vypadala jako na té drhé fotce byla bych nesmírně šťastná!

Jóga

12. března 2012 v 18:36 | Kate |  Cvičení
Miluju jógu, je to úžasné cvičení při kterém se perfektně uvolníte, a navíc se při něm i hubne :D Teda spíše si vytvarujete postavu do ideálních tvarů. Jógu je nejlepší cvičit ráno ( má nejlepší účinky) např. v knize Olgy Krumlovské: Jóga podle ročních období najdete i jídelníček který by se měl u určitých cviků dodržovat (někdy se mi zdá poněkud nezdravý). Nejůešpí je prý jógu cvičit podle instruktora, ale to plánuju až od dalšího školního roku, zatím cvičím podle knih nebo podle videí která se dají najít na internetu.

Jaký je váš názor na Jógu?
Už jste ji někdy zkoušeli?

PS: Rozhodla jsem se hubnout zdravě, z nezdravého hubnutí se mi akorát točila hlava protože jsem měla hlad. :D

HNUS!

8. března 2012 v 15:55 | Kate |  Yo soy
Nazdáreček! Nebyla jsem tady dloouhou dobu, no ale nevadí, teď se mi vůbec nedaří a jím samé sladké a vůbec necvičím. Pořádně mě to štve. Ale řekla jsem si že od zítřka začínám na novo, žádné sladké a tučné jídla ale pořádné cvičení! Takhle by to dál už nešlo, léto je za prá měsíců a já si pořád říkám času dost zhubnout do plavek ale času není dost takže od teď se do toho musím pořádně opřít! Budu i více přidávt články! Takže hubnutí zdar!

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lw2b5eFQCJ1qza84qo1_500.gif